В Івано-Франківську говорили якою має бути сучасна бібліотека

В Івано-Франківську говорили якою має бути сучасна бібліотека

25.12.14 09:35 0 459
23 грудня в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва пройшла зустріч щодо обговорення сучасного стану бібліотечної системи

Хранителі мудрості розмірковували про поєднання інноваційних систем з друкованою літературою, а також підвели підсумки діяльності бібліотеки для юнацтва у цьому році.

Зустріч зібрала не тільки працівників культури, а й сучасних письменників, громадських діячів, політиків та активістів. Василь Карп'юк, Галина Філіпова, Ганна Медвідь, Оксана Сливка – це далеко не повний перелік небайдужих любителів книг.

Організація різноманітних акцій, зустрічей із сучасними літераторами, проведення літературних виставок, співпраця із музеями міста та проведення презентацій – це далеко не повний перелік заходів, які організовують в бібліотеці для того, щоб поширювати любов до книги серед юнацтва. Директор закладу Світлана Шаган наголошує, що будь-який захід спрямований саме на сучасних читачів, щоб друковане слово стало цікавим, корисним та необхідним.

Бібліотекарі також похвалилися новинками літератури, яку отримали з Парламентської бібліотеки в м. Києві та поширили серед міських та обласних філіалів. Зокрема, Світлана Шаган подякувала депутатському корпусу міської ради за постійне сприяння у розвитку читацької справи. А присутня на заході Директор Івано-Франківської МЦБС Галина Медвідь наголосила, що за останні роки бібліотечна система міста зазнала кардинальних змін та буквально отримала нове життя завдяки турботі молодого депутатського корпусу.

Депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, духовного відродження, молодіжної політики та спорту Оксана Савчук наголосила, що бібліотека – це той інститут, який навчає шанувати справжні цінності.

«Книжка – це вічне. Принаймні, так у всьому світі, і саме тому надзвичайно важливо розвивати у дітей любов та жагу до читання, щоб дитина проводила час не лише за телевізором чи комп'ютерними іграми, а в пошуках справжніх духовних цінностей. Те тепло і той позитив, які ми вкладатимемо в душі маленьких читачів, потім повернеться до усіх оточуючих і породить нову, сильну, думаючу та освічену націю», - зауважила Оксана Савчук та пообіцяла й надалі активно підтримувати та збільшувати бібліотечний фонд новою сучасною літературою. Зокрема, депутат наголосила, що в двох бібліотеках міста вже встановили яскраві дитячі куточки для маленьких читачів та запланували серію ознайомчих екскурсій для дошкільнят. Під час зустрічі також з'явилася ідея провести квест по бібліотеках нашого міста.

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ