Івано-франківські правоохоронці активізували протидію правопорушенням на ринку валютно-обмінних операцій

Івано-франківські правоохоронці активізували протидію правопорушенням на ринку валютно-обмінних операцій

25.12.14 10:18 0 570
Працівники прикарпатської міліції здійснюють комплекс заходів, спрямованих на виявлення і припинення протиправної діяльності нелегальних пунктів обміну валюти, а також окремих осіб, які скуповують, продають та обмінюють іноземну валюту поза межами банківських установ.

Від початку цього року, як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Івано-Франківській області Іван Брензович, на Прикарпатті за фактами проведення валютно-обмінних операцій з порушенням установленого порядку складено 87 адміністративних протоколів за ст. 162 (Порушення правил про валютні операції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Під час фіксації цих правопорушень у фізичних осіб вилучено грошові кошти, в тому числі в іноземній валюті, на загальну суму понад 385 тисяч гривень.

Безпосередньо під час відпрацювання працівники міліції на території Прикарпаття припинили роботу 5 нелегальних пунктів обміну валюти, за цими фактами заведено адміністративні справи, які направлено для кінцевого рішення до суду.

До прикладу, днями незаконний валютний обмінник було викрито в обласному центрі. Він функціонував у приміщенні крамниці з продажу парфумерії. Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 128 400 гривень, 10100 доларів США, 900 євро, 19500 чеських крон, 7640 фунтів стерлінгів, 22 200 швейцарських франків, 21 200 злотих та 1800 російських рублів, що загалом сягає понад 700 тисяч у гривневому еквіваленті.

Загалом же на 68 адміністративних справ направлено до суду, за 45 матеріалами вже прийнято відповідні рішення.

Діяльність органів внутрішніх справ Івано-франківщини щодо протидії тінізації валютно-обмінної сфери перебуває на особливому контролі керівництва прикарпатської міліції, а відтак робота в цьому напрямку триває. Водночас громадянам слід самим бути свідомими, особливо у нинішній доволі нестабільній ситуації з курсом іноземних валют. Не варто вдаватися до послуг так званих вуличних міняйл або ж нелегальних обмінників, а здійснювати операції з валютними коштами лише в банківських установах.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині міліція ...
Наступна новина: "Британский квартал" - ...

КОМЕНТАРІ