На Львівщині керівники "Свободи" вдосконалять систему управління обласною парторганізацією

На Львівщині керівники "Свободи" вдосконалять систему управління обласною парторганізацією

25.12.14 09:16 0 470
Керівники Львівської обласної організації ВО "Свобода" вважають за доцільне максимально посилити систему управління та структуризацію партії, використовуючи політичний, організаційний і фаховий досвід однопартійців. Про це 23 грудня 2014 року під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив перший заступник голови Львівської обласної організації ВО "Свобода" Йосиф Ситник.

За словами Йосифа Ситника, обласна організація ВО "Свобода" має потребу в реорганізації: "Ми плануємо здійснити низку функціональних заходів, спрямованих на вдосконалення системи управління партійною організацією, що дасть можливість напрацювати нову стратегію і тактику подальшої політичної боротьби".

Свободівець Маркіян Лопачак зазначив, що з метою посилення керівництва обласної організації також буде проведено ґрунтовний аналіз діяльності всіх партійців: "Йдеться про певну ротацію, яка в подальшому відбуватиметься у львівській обласній організації".

Голова обласної організації ВО "Свобода" Руслан Кошулинський повідомив, що нині в партії відбувається ротація – доводиться попрощатися з тими, хто або втомився від партійної діяльності, або кого з якихось причин не влаштовує перебування в лавах "Свободи": "Буде вжито достатньо жорстких заходів щодо осіб, які неефективно працювали або відмовилися від співпраці під час виборчої кампанії". Також він додав, що у планах "Свободи" – максимальне розширення членства партії, бо що більше людей – то більше думок і свіжих ідей, тим паче – дій.

Руслан Кошулинський повідомив, що планує відновити якісну комунікацію між партійцями та виборцями і таким чином повернути втрачену довіру прихильників партії. "Наше завдання як ідеологічної політсили – це якісна боротьба з ліберальною ідеологією, яка включає в себе, перш за все, шану та любов до України", – зазначив він.

Серед інших питань, учасники прес-конференції приділили увагу дражливій темі несправедливих спецпенсій. За словами Руслана Кошулинського, націоналісті зроблять усе можливе, аби зменшити чи навіть ліквідувати спеціяльні пенсії для всіх депутатів. Найдієвіший спосіб – це обкласті податком спецпенсії і таким чином мінімізувати отримання коштів окремими особами.

Як підкреслив свободівець Андрій Міщенко, у програмі "Свободи" чітко зазначено: мінімальна й максимальна пенсії мають відрізнятися максимум у 5 разів. Тобто, за його словами, якщо держава встановлює мінімальну пенсію в 1 тис. грн., то максимальна може становити не більше 5 тис. грн.

На завершення прес-конференції Андрій Міщенко резюмував, що свободівці зроблять усе можливе, аби націоналістична ідея в Україні й надалі знаходила дедалі більше прихильників.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Добудова обласної ...
Наступна новина: В українців різко зросли ...

КОМЕНТАРІ