Тернопільські правоохоронці запросили на новорічне свято вихованців підшефних закладів

Тернопільські правоохоронці запросили на новорічне свято вихованців підшефних закладів

25.12.14 13:07 0 477
На новорічне дійство «Як козаки Новий рік рятували» та святкову виставу у рамках благодійної акції з нагоди новорічно-різдвяних свят правоохоронці разом з творчим колективом Тернопільського драматичного театру запросили вихованців реабілітаційних центрів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- Така акція нами проводиться щороку, - каже заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області Ігор Шинкар. - Діткам дарують подарунки, вони зустрічаються з Дідом Морозом та Снігуронькою. Малеча задоволена. Напередодні Нового року хочеться побажати, щоб вони були здорові, щасливі, гарно вчилися в школі і щоб над ними завжди було мирне небо.

- Діти, які виховуються в дитячих будинках, потребують максимальної уваги і не лише напередодні свят, - каже голова благодійного фонду "Майбутнє сиріт" Андрій Назаренко. – Дітлахи від самого початку повинні відчувати любов та піклування, їх потрібно вчити бути сильними і самостійними.

За словами Андрія Назаренка, в області є 226 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них - 116 мешкають в сиротинцях.

- Ми вчимо дітей бути самостійними і адаптованими до реалій дорослого життя.

Веселим та цікавим було свято для усіх, хто завітав до драматичного театру. Дід Мороз та Снігуронька, а також казкові герої запросили діток на перегляд новорічної вистави "Каченя Пушок та задеркуватий півень".

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернівецька область: ...

КОМЕНТАРІ