На Тернопільщині відкрили оновлену Скала-Подільську міську комунальну поліклініку

На Тернопільщині відкрили оновлену Скала-Подільську міську комунальну поліклініку

25.12.14 12:30 0 501
В місті Скала-Подільська Борщівського району відкрили оновлену міську комунальну поліклініку. Участь в урочистому відкритті відремонтованого першого та реконструйованого другого поверхів взяли представники місцевої влади та керівництво поліклініки, повідомили в департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації.

«У результаті проведеної реконструкції та залученні коштів Скала-Подільської селищної ради, а це 155 тис.грн та спонсорських коштів - 25 тис.грн капітально відремонтовано мансардні приміщення поліклініки, зроблено поточний ремонт приміщень першого поверху», - повідомив Мирослав Вараниця.

За його словами, проведення реконструкції другого поверху поліклініки стало можливим лише завдяки співпраці районної адміністрації та колективу медзакладу з підприємствами Борщівщини, котрі допомогли з фінансуванням.

Мирослав Вараниця також висловив надію, що перенесення з першого на другий поверх адміністративного та лікувально-діагностичного кабінетів, відкриття нових кабінетів ЛФК та стаціонару, сприятиме більш доступному та якісному наданню медичних послуг в поліклініці. У планах - придбання УЗД-апарату, кардіомоніторів, лабораторного обладнання.

Наразі заклад працює в звичному режимі. Поліклініка обслуговує 8500 жителів міста та мешканців навколишніх сіл – Бережанки, Бурдяківців, Дубівки, Трійці, Іванкова, Турильче.

До слова, за 2014 рік в Скала-Подільській міській комунальній поліклініці обстежили 36 893 особи.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ