У Маріупольському державному університеті відбулася презентація книг у рамках проекту «Відкрий українське»

У Маріупольському державному університеті відбулася презентація книг у рамках проекту «Відкрий українське»

25.12.14 17:05 0 3744
24 грудня в читальному залі наукової бібліотеки Маріупольського державного університету відбулося відкриття виставки літератури, доставленої в Маріуполь у рамках проекту «Відкрий українське». Організаторами заходу виступили деканат по роботі зі студентами і студентська рада МДУ.

Презентація книг пройшла в ході засідання літературної вітальні за участю начальника відділу у справах сім'ї та молоді Маріупольської міської ради Сергія Голубкова, доцента кафедри історичних дисциплін Вадима Коробки, доцента кафедри української філології Оксани Мороз, директора Наукової бібліотеки МДУ Алли Шакули, провідного бібліотекаря Центральної бібліотеки для дорослих ім. Короленка Людмили Скорцеско, завідуючої відділу комплектування Центральної бібліотеки для дітей ім. Горького Людмили Овсієнко, а також студентів МДУ, маріупольських поетів і любителів української книги.

Учасники обговорили розвиток сучасної української літератури та відзначили важливість культурно-освітнього обміну між жителями різних міст України. Крім того, на засіданні літературної вітальні пройшла презентація поетичної збірки старшого викладача кафедри соціальних комунікацій МДУ Валерії Карпиленко «Ласкаво просимо за борт!», яка супроводжувалася читанням обраної авторської поезії.

Акція зі збору українських книг для жителів Донбасу «Відкрий українське» стартувала влітку поточного року з ініціативи молодіжних громадських організацій Львова та привернула увагу широкої громадськості. Просвітницький проект підтримують українські письменники Ігор Калинець, Роман Іваничук, Богдан Стельмах, вокальна група «Піккардійська терція» та інші відомі українці.

Волонтери проекту вже передали літературу бібліотекам Краматорська, Слов'янська, Дружківки, Димитрова. У нашому місті цю ініціативу підтримав Маріупольський державний університет.

У Маріуполь доставлено більше 1000 книг. В основному це художня, навчальна, історична, публіцистична та дитяча література. Частина книг залишиться в науковій бібліотеці МДУ, де з ними зможуть ознайомитися студенти, викладачі та співробітники університету. Решта книг студенти вузу передадуть до Централізованої системи бібліотек міста, а також дитячим бібліотекам та освітнім установам.

Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 75)

КОМЕНТАРІ