Ще в листопаді правоохоронці затримали зловмисників, які обікрали поліклінику. Тоді спритники через вікно викрали з установи ноутбук та праску.
Під час проведення досудового слідства встановлено, що 29-річний співучасник крадіжки напередодні скоїв аналогічний злочин. Крім цього, у нього правоохоронці виявили кастет. Вилучену річ направили на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області. Згідно з висновком експерта, кастет відноситься до контактної холодної зброї ударно-дробильної дії.
Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
СЗГ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: ЗВЕРНЕННЯ начальника ...
Ресвератрол: що це таке та як він впливає на ...
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?