загрузка...
 "Свобода" вимагає скасувати рішення управління культури ЛМР про б'юджетне фінансування книги українофоба Романа Скиби

"Свобода" вимагає скасувати рішення управління культури ЛМР про б'юджетне фінансування книги українофоба Романа Скиби

26.12.14 16:04 0 560
"Свобода" вимагає виключити з переліку переможців конкурсу книговидавничих проєктів, які отримають фінансову підтримку від Львівської міської ради, книги авторства українофоба Романа Скиби, який публічно глумиться над пам'яттю про загиблих на Майдані та зневажає українську державність. Відповідний депутатський запит під час пленарного засідання 25 грудня 2014 року озвучив голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді свободівець Любомир Мельничук.

У депутатському запиті зазначено, що серед проєктів, визначених управлінням культури для отримання винагороди з міського б'юджету, є книга львівського автора Романа Скиби: "Варто наголосити, що цей автор займає активну публічну позицію, яка ґрунтується на тотальному засудженні подій Революції гідності, висміюванні українців, які брали участь у революційній боротьбі 2013–2014 рр., а також на публічній критиці дій українських військових на території Донбасу. Більш того, ця особа на власних сторінках у соцмережах та в інтерв'ю ЗМІ не соромиться висловлюватися на кшталт "громадянська війна – карма Майдану", "Майдан – це непотрібне й беззмістовне зло", "навряд чи місцеві мешканці Сходу можуть називати своєю державу, яка бомбила їх і обстрілювала з гармат", – зазначено у запиті.

"Вважаю, що популяризація б'юджетним коштом творів та імени автора, який публічно в образливій формі задекларував своє негативне ставлення до сучасної української державності, є необґрунтованим та суперечливим рішенням. Очевидно, що управління культури Львівської міськради не повинне фінансувати за кошти територіяльної громади осіб, які відкрито підтримують ворога та зневажають українську державність. Тому прошу вжити заходів для виключення з числа переможців конкурсу книговидавничих проєктів, що отримають фінансову підтримку від Львівської міської ради, книги авторства Романа Скиби та повторно провесті визначення переможця у відповідній номінації", – заявив Любомир Мельничук.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ХСМ - производитель ...

КОМЕНТАРІ