До Перемишлянського райвідділу міліції звернувся 18-річний студент, котрий повідомив, що близько одинадцятої години дня, двоє невідомих чоловіків забрали у нього мобільний телефон.
Правоохоронці встановили, що до скоєння грабежу причетні 19-річний та 18-річний мешканці Перемишлянського району.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 КК України (грабіж). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: ДТП на Волині: у ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Mobility Scooters Guide: How to Choose the Right Model
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим