- Міліціонери встановили, що крадіжку з господарства в селі Межиріч Острозького району скоїв 22-річний Іван. Зловмисник шляхом зриву навісного замка вхідних дверей, проник до підсобного приміщення, звідки викрав електрозварювальний апарат. Сума збитку встановлюється.
- На спецлінію "102" надійшло повідомлення 53-річного Сергія з Рівного, що невідома особа скоїла крадіжку з його квартири. Зловмисник, пошкодивши вікно балкону, проник до житла, звідки викрав електроінструменти.
- Зі служби 102 надійшло повідомлення 22-річного Анатолія, жителя Сарненського району, що невідома особа скоїла крадіжку з його автомобіля, який був припаркований біля одного з розважальних закладів Рівного. Встановлено, що зловмисник, шляхом пошкодження водійський дверцят, проник в салон транспортного засобу та викрав ноутбук і сумку чорного кольору.
СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Скачать MP3 с YouTube ...
Наступна новина: У Львові у Самборі ...
RLN.FM: де спорт стає зрозумілим
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?