На Вінничині цьогоріч жителі трьох сіл Томашпільського району обслуговуватимуться у нових амбулаторіях сімейної медицини (+фото)

На Вінничині цьогоріч жителі трьох сіл Томашпільського району обслуговуватимуться у нових амбулаторіях сімейної медицини (+фото)

13.01.15 11:11 0 706
Зокрема, у селі Комаргород нове життя отримала столітня будівля амбулаторії. Завдяки зусиллям районної та обласної влади на ремонтні роботи було виділено 550 тисяч гривень. Переобладнано все – від даху, підлоги, вікон, дверей, перестінків до опалювальної системи та сантехніки. Медичний заклад, який відкрито після капітального ремонту, тепер має європейський вигляд, а медичні кабінети обладнані необхідною апаратурою та інструментом. Забезпечена санітарним автомобілем «Опель-Комбо».

Дана амбулаторія загальної практики-сімейної медицини обслуговує більше двох з половиною тисяч сільських жителів, які проживають в селах Комаргород та Кислицьке. Медичну допомогу надають молодий сімейний лікар, лікар-інтерн та чотири сімейних медсестри.

Крім того, запрацювала амбулаторія загальної практики-сімейної медицини в селі Липівка Томашпільського району. Лікарська установа функціонуватиме на базі фельдшерсько-акушерського пункту і забезпечуватиме кращі умови як перебування пацієнтів, так і роботу медичних працівників.

З метою економії коштів та природного газу в амбулаторії переобладнано опалювальну систему та встановлено новий котел на твердому паливі. Облаштовано вестибюль, забезпечено належний температурний режим в усіх 5-ти кімнатах.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ