Найголовніше завдання загону – охорона стратегічних об'єктів, зокрема електростанцій та насосних станцій. Забезпечення енергетичної безпеки та збереження інфраструктури водопостачання – це дуже відповідальна місія, тому в загоні є досить сувора дисципліна, дотриманням якої опікується представник управління внутрішньої безпеки ГУМВС України в Львівській області ДВБ МВС України Олександр Сотніков.
Міліціонери з міста Лева дуже сумлінно ставляться до своїх обов'язків.
- Вільного часу майже немає, - каже Роман Васильович, - відпочинемо, коли поїдемо зі служби.
На певні труднощі та скромний побут вартові правопорядку не звертають уваги, охоче готують їжу на всіх, навіть самостійно в'ялять рибу.
Міліціонери дуже сумують за родинами. Розрадою, як і в кожного, хто виконує свій службовий обов'язок далеко від домівки, стали листи від дітлахів зі зворушливими малюнками. Кожне тепле слово гріє серце та додає чоловікам наснаги.
ВЗГ ГУМВС України
в Донецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Для львів’ян літнього віку ...
Наступна новина: Землевпорядники ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества