В Закарпатській області виноградівські дільничні інспектори міліції завжди відкриті для громадян

В Закарпатській області виноградівські дільничні інспектори міліції завжди відкриті для громадян

15.01.15 15:18 0 439
Перелік питань на прийомах громадян різний. Дехто приходить на консультацію щодо можливості влаштування на роботу в ОВС, а дехто зі скаргами на дії своїх сусідів.

Крім розкриття злочинів, охорони громадського порядку, дільничні інспектори міліції Виноградівського райвідділу постійно займаються профілактичною роботою серед населення. Правоохоронці проводять роз'яснювальну роботу щодо попередження та запобігання квартирних, кишенькових крадіжок та шахрайств. А також проводять індивідуальну роботу з особами, схильними до вчинення насильства в сім'ї. Особлива увага приділяється профілактиці пияцтва та наркоманії.

Визначено дні і години прийому: вівторок – з 09.00 до 11.00, четвер - з 18.00 до 21.00, субота – з 10.00 до 13.00.

Але до свого дільничного громадяни можуть звернутися в будь-який час доби з усіх питань, які виникають у повсякденному житті.

- Наші дільничні інспектори спілкуються з населенням регулярно, бо розраховують на допомогу, підтримку та довіру населення, громадських помічників, активу селищних рад, педагогічних колективів шкіл, - каже заступник начальника сектору ДІМ Виноградівського РВ УМВС Маріан Зелді. - Взаємна довіра дає позитивні результати роботи. Повага та авторитет міліціонера не приходять самі по собі - вони є результатом щоденної клопіткої роботи.

Жодне звернення і повідомлення громадян не залишається поза увагою, а результати їх розгляду знаходять відображення у діяльності виноградівської міліції.

Оксана Кобзаренко

Виноградівський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ