Прикарпатська ДСО запрошує скористатися акцією "Квартира під охорону 2015"

Прикарпатська ДСО запрошує скористатися акцією "Квартира під охорону 2015"

15.01.15 15:59 0 720
Управління Держаної служби охорони при УМВС України в Івано-Франківській області, звертається до усіх жителів Прикарпаття подбати про безпеку свого майна.

важко бути впевненим в повноцінному захисті свого майна, тому що двері квартир легко відчиняються шляхом підбору ключів та з допомогою спеціальних відмичок. Ґрати можуть створити додаткову небезпеку мешканцям під час виникнення пожежі, коли єдиним шляхом втечі від вогню є вікна. Тобто, зазначені вище способи захисту мають не лише плюси, а й мінуси.

Минули Новорічні та Різдвяні свята, і як свідчить міліцейська статистика, саме на свята активізувалися квартирні крадіжки. Тому, Міністерство внутрішніх справ України підтримує ініціативу Департаменту Державної служби охорони при МВС України щодо проведення всеукраїнської соціальної акції «Квартира під охорону 2015».

У період з 15 по 30 січня підрозділи ДСО зможуть взяти Ваше житло під охорону за половину вартості монтажних послуг.

При зверненні до Державної служби охорони заявка відразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв'яжеться із Вами й у зручний для Вас час прибуде за вказаною адресою. Кваліфікований працівник ДСО надасть безкоштовну консультацію щодо вибору ефективної схеми охорони помешкання, вартості монтажних робіт та абонентської плати.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону Ваша власність гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до Вашого помешкання на пульт Державної служби охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре підготовлених та належно озброєних міліціонерів охорони прибуде за кілька хвилин на місце події й не дасть зловмисникам заволодіти Вашим майном.

При виконанні робіт із обладнання помешкань системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об'єктів.

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони Ви зможете, звернувшись безпосередньо до територіального підрозділу ДСО або зателефонувавши за номером

0 800 502 220 або 0 800 211 000.

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. Лінія працює цілодобово

УДСО при УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині виявили ...
Наступна новина: На Тернопіллі діти із ...

КОМЕНТАРІ