В Закарпатській області іршавські правоохоронці забезпечували правопорядок під час фестивалю бетлегемів

В Закарпатській області іршавські правоохоронці забезпечували правопорядок під час фестивалю бетлегемів

16.01.15 15:34 0 498
Вже протягом кількох років на свято Святого Василя в місті Іршава перед районним будинком культури проходить фестиваль «Іршавський Бетлегем». На ньому були присутні бетлегеми майже з усіх куточків району.

Фестиваль зібрав чимало учасників та глядачів. Новорічні колядки лунали впродовж дня, а вдячні відвідувачі із задоволенням підспівували та робили фотознімки. Учасники у своїх виступах не тільки розігрували Різдвяні сценки та співали колядки, а й просили всім мирного неба над головою.

Організатори фестивалю також проводили збір коштів на підтримку воїнів, які зараз знаходяться в зоні АТО. Крім цього, представники сільських громад організували продаж різноманітних сувенірів, виручка від яких теж буде направлена на допомогу воїнам.

Увесь цей час поряд із учасниками та гостями фестивалю знаходились дільничні інспектори міліції та працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей, адже серед учасників було багато неповнолітніх.

За повідомленням начальника Іршавського райвідділу міліції підполковника Мирона Черничка, правоохоронці зі своєю роботою впорались, порушень громадського порядку у місті Іршава під час фестивалю «Іршавський Бетлегем» допущено не було.

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Дружні посиденьки у ...

КОМЕНТАРІ