На ротацію в Маріуполь відбули ще 95 міліціонерів зведеного загону із Прикарпаття

На ротацію в Маріуполь відбули ще 95 міліціонерів зведеного загону із Прикарпаття

16.01.15 15:55 0 453
Провести правоохоронців, більшість з яких уже не вперше прийняли рішення поїхати на схід України, зібралося чимало друзів, колег, рідних та близьких відряджених. А спеціальний інструктаж перед від'їздом провів очільник обласного УМВС полковник міліції Микола Семенишин.

Міліціонери з Івано-Франківщини постійно несуть службу у східних регіонах нашої держави. Вони охороняють особливо важливі об'єкти - автомобільні мости, лікарні, а також здійснюють пропускний режим і контроль блок-постів.

- Відряджені міліціонери місяць виконуватимуть завдання відповідно до своїх функціональних обов'язків і на цей час вони забезпечені усім необхідним. Серед бійців багато таких, хто не вперше прийняв для себе це важливе рішення. Утім, на жаль, не вдалося зробити відправлення урочистим у зв'язку з вшануванням пам'яті загиблих у трагедії, що трапилася 13 січня у Волновасі, - говорить начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин.

Уже за доброю традицією, що склалася із часу участі міліціонерів з Івано-Франківщини у АТО, їх поблагословили священики, окропили свяченою водою і подарували образки та молитовники відрядженим міліціонерам. Також усі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

До цієї відправки загону прикарпатських правоохоронців готувалися й учасники хорового колективу управління внутрішніх справ - вони передали міліціонерам дві тисячі гривень, зібраних під час коляди.

Керівники прикарпатських правоохоронців побажали підлеглим гідно нести службу та щасливо повернутися у свій гарнізон. І, безумовно, найбільше хвилюватимуться за своїх синів, чоловіків, батьків та братів їхні близькі. Вони нетерпляче чекатимуть своїх героїв живими та неушкодженими у рідних домівках.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ДТП на Волині: внаслідок ...

КОМЕНТАРІ