Івано-Франківськ: Роман Онуфріїв - «Під виглядом децентралізації уряд заганяє місцеві бюджети у глухий кут»

Івано-Франківськ: Роман Онуфріїв - «Під виглядом децентралізації уряд заганяє місцеві бюджети у глухий кут»

16.01.15 13:52 0 507
Бюджетна комісія Івано-Франківської міської ради розглянула проект бюджету міста на 2015 рік

15 січня 2015 року виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв проект бюджету міста на 2015 рік та передав його на розгляд міський депутатам.

Вже у п'ятницю, 16 січня, міські обранці розглянуть його на засіданні позачергової сесії міської ради. Напередодні прийняття його розглянули члени депутатської комісії.

Голова комісії Роман Онуфріїв після аналізу документу та шніх реалій законодавства заявив, що під виглядом децентралізації повноважень центральна влада держави заганяє місцеві бюджети у глухий кут. Запланувавши фантастично оптимістичні показники дохідності місцевих бюджетів парламент спільно з урядом абсолютно не передбачили механізми переданих податків і зборів.

«Змінений бюджетний кодекс, вилучені ряд податків з наших гарантованих доходів, натомість їх замінили податками які не гарантовані. Проте позиція міської ради є принциповою - ми збережемо в межах минулого року розміри захищених статей, а це зарплати та соціальні видатки» - сказав Роман Онуфріїв.

Також, депутати одностайно погодили прийняти рішення щодо звільнення від сплати за комунальні послуги сімей учасників АТО.

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ