У Рівненській області кримінальне провадження за фактом вбивства через необережність на полюванні скероване до суду

У Рівненській області кримінальне провадження за фактом вбивства через необережність на полюванні скероване до суду

16.01.15 14:26 0 366
Спеціалізованим відділом слідчого управління УМВС України в Рівненській області закінчено досудове розслідування кримінального провадження за фактом вбивства Марти 1990 р.н., вчиненого через необережність, яке трапилося 10 листопада 2014 року, близько 5 години, на полі, що розташоване неподалік с. Річище Млинівського району Рівненської області та входить до складу мисливського угіддя громадської організації «Рівненське обласне товариство «Трофей».

Підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України (вбивство через необережність) обраний запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 20 мінімальних заробітних плат.

Окрім цього, до Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства скеровані матеріали для проведення перевірки за фактом порушення ним законодавства України, що регламентує порядок проведення полювань та правила безпеки при поводженні з мисливською вогнепальною зброєю.

У грудні минулого року кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до Млинівського районного суду для прийняття кінцевого рішення у справі вбивства дівчини.

СЗГ (за матеріалами СУ) УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Буковині у ...

КОМЕНТАРІ