Тернопільські комунальники працюють над очищенням вулиць в посиленому режимі

Тернопільські комунальники працюють над очищенням вулиць в посиленому режимі

16.01.15 13:47 0 410
Комунальні служби забезпечують прибирання міста, незважаючи на різкі перепади температур. Як розповідає міський голова Сергій Надал, комунальні установи повністю готові до прибирання Тернополя у зимовий період та мають необхідну кількість посипної суміші і техніки.

«Із керівниками профільних підприємств, які займаються прибиранням міста, неодноразово були проведені наради, на яких їм акцентувалося на наявних обов’язках та наголошено на відповідальності за неякісне прибирання міста, - каже Сергій Надал. – Звертаюся до тернополян телефонувати на номер 1580 у разі, коли вулиці міста неприбрані, або неякісно комунальники виконують свою роботу, щоб ми оперативно реагували на ці факти».

Заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський розповідає, що зараз у місті лише над прибиранням тротуарів працюють 7 одиниць техніки.

«Наразі у Тернополі +1+3 градуси, тому сніг на дорогах розтопився, а от на тротуарах утворилося багато так званої «пульпи», тобто суміші з піску, солі і снігу. Через те, що ввечері температура повітря буде нижче нуля, то комунальна техніка разом із двірниками уже почала прибирання тротуарів, щоб уникнути замерзання цієї «пульпи». Опісля цього комунальники розпочнуть посипати вулиці спеціальною сумішшю, якою профільні підприємства забезпечені достатньо», - розповідає Олег Соколовський.

За його словами, комунальники у своїй роботі для посипання вулиць використовують шлак, а не пісок. Адже у Тернополі спостерігається висока вологість і пісок, яким посипають вулиці, швидко покривається льодом, не забезпечуючи безпеку руху пішоходів.

«Також просимо пішоходів переходити на так звану «зимову ходу», тобто здійснювати маленькі кроки і що дуже важливо – взувати зимове взуття, - розповідає Олег Соколовський. – Власників автомобілів в черговий раз закликаємо забирати свої машини із обочин проїжджих частин, щоб комунальники могли якісно прибирати вулиці міста».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові правоохоронці ...
Наступна новина: Івано-Франківськ: Роман ...

КОМЕНТАРІ