На Волині до адміністративної відповідальності притягнуто голову ДВК

На Волині до адміністративної відповідальності притягнуто голову ДВК

16.01.15 09:21 0 478
Посадовець неправомірно нарахувала, а відтак отримала 655 гривень одноразової допомоги.

Працівники УБОЗу склали та направили до суду протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно голови дільничної виборчої комісії Луцького району.

Жінка-посадовець, перебуваючи на посаді голови ДВК, не провела засідання комісії щодо визначення її членами нарахування одноразової грошової винагороди, а відтак неправомірно отримала подарунок у вигляді одноразової грошової винагороди у розмірі 655,52 гривень.

Таким чином були порушені вимоги ч. 1 ст. 6 та ч. 2 ст. 8. Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а відтак посадовець вчинила адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матеріали адміністративної справи направлено на розгляд до Луцького міськрайонного суду.

До уваги громадян! З питань виявлення фактів кримінальної та адміністративної корупції звертайтеся до УБОЗ УМВС за телефоном: 25-40-69 (цілодобово).

Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинність МВС України – 097-220-31-16; електронна скринька довіри - http://www.guboz.gov.ua/corrupt.html.

СЗГ УМВС України

у Волинській області

(За матеріалами УБОЗ)
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Закарпатті у 2014 році ...

КОМЕНТАРІ