В Івано-Франківській області не забувайте про заходи безпеки і не залишайте автомобілі без нагляду

В Івано-Франківській області не забувайте про заходи безпеки і не залишайте автомобілі без нагляду

17.01.15 14:57 0 422
Віддайте перевагу зберіганню автомобілів на стоянках, які охороняються, подбайте про обладнання автомобіля надійною сигналізацією. Найбезпечніше – це передбачити усі можливі способи викрадення і виключити їх заздалегідь.

Пам'ятайте, що увагу злочинця може привернути все, що лежить в салоні машини. Навіть якщо річ не має цінності, ви можете поплатитися, як мінімум розбитим склом. Тому обов'язково забирайте з собою усі цінні речі.

На парковках біля торгівельних центрів ставте автомобіль в місцях, які знаходяться в огляді відеокамер.

Ніколи не залишайте свій автомобіль відкритим, навіть якщо ви вийшли на хвилинку, наприклад, купити що-небудь в магазині або кіоску.

Як правило, у більшості випадків здобиччю авто-злодіїв стають GPS-навігатори, відеореєстратори, антирадари, автомагнітоли, акустика. З салонів авто також «зникають» сумки і барсетки, ноутбуки, стільникові телефони тощо. При цьому злодюжки псують замки дверей, розбивають скло, тим самим спричиняючи більший збиток, ніж вартість викраденого майна.

Ніколи не залишайте ключі в авто, навіть покидаючи її на декілька секунд.

Виходячи з автомобіля навіть на короткий час, включайте наявну сигналізацію та інші засоби охорони; завжди, покидаючи салон авто, перевіряйте, чи добре закриті двері та вікна автомобіля.

Якщо вам потрібно залишити автомашину на ніч, виберіть добре освітлене місце, що переглядається, бажано щоб таке місце було людним.

Не залишайте в салоні автомобіля речі, які впадають у вічі злочинця.

Якщо крадіжка все ж таки сталася, якнайшвидше викличте міліцію. Постарайтеся не чіпати свій автомобіль, не сідати в салон до приїзду слідчо-оперативної групи, щоб зберегти можливо залишені злодієм докази.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині міліціонери ...
Наступна новина: Заступник начальника УДАІ ...

КОМЕНТАРІ