Нові тролейбуси розпочнуть перевозити тернополян у штатному режимі 19 січня

Нові тролейбуси розпочнуть перевозити тернополян у штатному режимі 19 січня

17.01.15 08:04 0 409
Уже з 19 січня нові тролейбуси, які прибули до Тернополя із Чехії, розпочнуть курсувати містом у штатному режимі. Наразі ж тролейбус №169 був на пробній експлуатації 15 січня, а № 168 планують випустити на так звану «обкатку» уже 17 січня.

«Тролейбус №169 вийшов на лінію 15 січня, зараз він перебуває у депо і днями уже у штатному режимі виїде на маршрут, - розповідає Наталя Балацька, начальник служби руху КП «Тернопільелектротранс». – Що ж до іншого тролейбуса, то наразі він знаходиться у цеху-профілакторії на технічному обслуговуванні, а 17 січня вийде на пробну експлуатацію. Курсуватимуть містом тролейбуси у штатному режимі будуть з неділі».

Тролейбуси будуть працювати на тих маршрутах, де спостерігається найбільший пасажиропотік – на маршрутах №1, 2, 10 та 11.

«Надійне транспортне сполучення є одним із пріоритетів розвитку міста, саме тому ми продовжуватимемо роботу із оновлення тролейбусного парку. Адже це найдешевший, екологічно чистий вид транспорту, який перевозить усіх пільговиків без винятків, - розповідає міський голова Сергій Надал. – За останні роки ми уже оновили 30% тролейбусного парку і незабаром останні дві одиниці техніки, які закупляли минулого року, вийдуть на маршрути, щоб забезпечити якісне перевезення тернополян».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: МОН: Учнів соціально ...
Наступна новина: На вимогу свободівців ...

КОМЕНТАРІ