У Тернополі навчали соціальних працівників,як працювати з переселенцями

У Тернополі навчали соціальних працівників,як працювати з переселенцями

17.01.15 08:43 0 402
Тематичний семінар для спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області «Надання першої психологічної допомоги сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають чи перебували у зоні збройного конфлікту» відбувся 16 січня у Тернопільському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді.

Захід відбувся з ініціативи Тернопільського регіонального центру підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді.

Як зазначив директор Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді Богдан Рокочий, саме до працівників соціальних служб на місцях перш за все звертаються люди, які потребують допомоги і підтримки. Після завершення бойових дій багато людей, які перебували або перебувають в гарячій точці, потребують кваліфікованої допомоги для подолання посттравматичного синдрому. Тому семінар, який складався з теоретичної та практичної частин, має на меті поглибити знання слухачів щодо завдань, які ставляться перед центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у сучасних умовах. Також він поінформував присутніх про особливості державної політики у сфері соціальної роботи: основні завдання, спрямовані на надання першої психологічної допомоги сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають чи перебували у зоні збройного конфлікту.

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи ТСЦСССДМ Едуард Грішин розповів про види та етапи психологічної допомоги, способи надання першої психологічної допомоги, посттравматичний стресовий розлад, його причини та діагностику.

Практичним досвідом роботи з вимушеними переселенцями з тимчасово окупованих територій поділилася т. в. о. директора Теребовлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді. Тетяна Бронська. Вона розповіла, як впливають на людей надзвичайні події, як на них реагують діти, а як – дорослі» та порадила, як підвищити ефективність роботи соціальних працівників.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернівецька область: ...

КОМЕНТАРІ