Тернопілля: в області готові прийняти ще 226 переселених громадян

Тернопілля: в області готові прийняти ще 226 переселених громадян

17.01.15 09:21 0 410
За дорученням виконувача обов'язків голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака 15 січня провели засідання Міжвідомчого обласного координаційного штабу з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Відтак, розглянули питання проведення заходів соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Станом на 15 січня 2015 року з тимчасово окупованої території та району проведення АТО до Тернопільської області прибуло 2171 осіб, серед них - 556 неповнолітніх. Усі вони тимчасово розміщені в приватному секторі, об'єктах соціального захисту та готелях області. На території області додатково можливо розмістити ще 226 осіб, які переселяються.

«На даний час представники обласного Міжвідомчого штабу спільно з органами місцевого самоврядування відкориговують переліки приватних житлових приміщень, можливих для тимчасового проживання вищевказаної категорії громадян. У свою чергу районні Міжвідомчі штаби повинні здійснювати постійний моніторинг умов розміщення внутрішньо переміщених осіб», - наголосив начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області Ігор Греса.

Під час засідання також проаналізували роботу волонтерських організацій щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним громадянам України. Зокрема, обласною організацією Товариства Червоного Хреста України надано допомогу 972 особі, на загальну суму майже 764994,22 тис. грн. На даний час у штабі займаються роз приділенням гуманітарної допомоги, яка нещодавно надійшла від Фонду народонаселення ООН в Україні. Відтак, районним Міжвідомчим штабам доручили надати інформацію щодо місячної потреби додаткової кількості засобів, необхідних для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб.

Усі проблемні питання, які виникають на місцях під час організації заходів щодо соціального забезпечення переселених громадян. мають бути проаналізовані та надіслані із пропозиціями щодо їх можливих шляхів вирішення до обласного Міжвідомчого штабу, додав виконувач обов'язків голови Тернопільської ОДА Іван Крисак.

Довідково:

З території Тернопільської області виїхало 351 внутрішньо переміщених громадянина України.

Із числа переміщених осіб: до управлінь Пенсійного фонду України в області звернулось 825 громадян, на 817 отримано електронні пенсійні справи.

У вищі навчальні заклади влаштовано 52 особи. В загальноосвітні школи області - 292 дітей. В навчально-виховні комплекси та дошкільні навчальні заклади області - 88 дітей.

До базових центрів зайнятості області звернулось у пошуках роботи 252 осіб. Загалом, працевлаштовано 74 особи.

Робота щодо зустрічі та соціального забезпечення внутрішньо переміщених громадян України триває та знаходиться на постійному контролі обласного Міжвідомчого координаційного штабу.

За інформацією Управління ДСНС України у Тернопільській області

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ