Звернення начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області щодо безпечного святкування Водохрещення

Звернення начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області щодо безпечного святкування Водохрещення

18.01.15 11:00 0 550
Під час Водохрещення у всіх містах і селах люди поспішають до храмів аби принести додому освяченої води. На річках чи озерах на льодовому покриві обов'язково вирубується ополонка у вигляді хреста. Згідно усіх традицій, найхоробріші занурюються у крижану воду адже таким чином можна очиститися від гріхів і хвороб.

Для забезпечення безпеки населення під час масових купань, пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС Львівщини перебуватимуть у черговому режимі й у будь-яку скрутну хвилину будуть готові прийти на допомогу.

Хочу наголосити на тому, що кожен громадянин повинен бути свідомим того, що його безпека залежить, в першу чергу, від власної поведінки. Сподіваюся на те, що усі львів’яни та гості нашого регіону будуть обачними та обережними під час святкування Водохрестя. Обираючи місце для занурення, зверніть увагу на визначені органами місцевого самоврядування пляжі, адже такі місця є найбільш безпечними.

Якщо ви визначилися із місцем для занурення, то нагадую про дотримання елементарних правил поведінки на воді та рекомендацій медиків щодо занурення у крижану ополонку.

Перед купанням бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді незагартованих людей може спричинити до загального переохолодження організму та «холодового» шоку. Рекомендуємо усім, хто планує омиватися в холодній воді, перед зануренням в ополонку розігрівати тіло, занурюватися лише по шию, не замочуючи голову. Оптимальний час перебування в ополонці варто обмежити до 1 хвилини.

Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку та створює ілюзію безпеки.

Не залишайте поблизу річки чи ставка без нагляду дітей.

Щиро сподіваюся на те, що у цей святковий день фахівці ДСНС не здійснять жодного виїзду для надання допомоги населенню чи ліквідації небезпечних подій. Будьте уважними та обережними, бережіть своє життя та життя своїх близьких.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі під колеса ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ