Чернігівська делегація вітала земляків у столиці

Чернігівська делегація вітала земляків у столиці

18.01.15 14:35 0 491
16 січня Чернігівський міський голова Олександр Соколов та секретар міської ради Владислав Кухар у складі офіційної делегації від області взяли участь в урочистих зборах із нагоди 19-ї річниці утворення Товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві.

Серед учасників зібрання були керівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування всіх районів і міст обласного значення Чернігівщини, народні депутати України нинішнього та попередніх скликань, представники бізнесу, керівники обласних земляцьких об'єднань у м. Києві, делегації Чернігівського земляцтва з інших регіонів – загалом майже дві тисячі осіб.

Голова Товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві Віктор Ткаченко звітував про діяльність земляцтва в минулому році, акцентувавши увагу на участі окремих членів земляцтва у важливих суспільно-політичних подіях України. Він також окреслив основні напрямки розвитку організації на 2015 рік, зауваживши, що допомога рідному краю і його мешканцям буде серед пріоритетів.

Від імені делегації Сіверського краю з привітальними виступами звернулися до земляків голова обласної ради Микола Звєрєв та в. о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман. Керівники подякували всім, хто реалізовує економічні й соціальні проекти, допомагає піднімати духовність і культуру в області, висловили впевненість, що спільно з усією громадою земляків буде відроджена славетна Чернігівська земля. Вони вручили почесні грамоти й відзнаки найактивнішим членам земляцтва.

У рамках офіційної частини зборів було підписано Угоду про співробітництво між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та Радою товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві на 2015 рік.

На завершення заходу учасники й гості зібрання переглянули святковий концерт.

Цього дня в Міжнародному виставковому центрі, де проходило зібрання, були представлені виставки художніх робіт земляків Григорія Шкребеля та Миколи Засульського, друкованої продукції видавництва «Дім, сад, город», музеїв, окремих художників, творів декоративно-прикладного мистецтва, а також рекламна продукція, що презентує туристичний потенціал Чернігівської області.

*Фото із офіційного сайту облдержадміністрації.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: У Тернополі комунальники ...

КОМЕНТАРІ