Експерти проекту ДІАЛОГ із робочим візитом відвідали Чернігів

Експерти проекту ДІАЛОГ із робочим візитом відвідали Чернігів

18.01.15 09:39 0 568
Експерти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування 17 січня зустрілися в Чернігівській міській раді з керівниками визначених профільних напрямків, щоб оцінити результативність впровадження проекту ДІАЛОГ як на рівні обласного центру, так і в Україні.

На запитання експертів Ріти Найар-Стоун (США) та Володимира Терницького (Україна) відповідали заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров, начальник управління земельних ресурсів міськради Юрій Титаренко та начальник управління культури міськради Юрій Ткач.

Обговорення стосувалося питань фінансових і земельних повноважень, можливостей і власних ресурсів територіальної громади, взаємодії з центральними та іншими органами державної влади різних рівнів.

В. Бистров підкреслив, що міська влада Чернігова надзвичайно зацікавлена в ефективній децентралізації. Він висловив упевненість, що саме завдяки наполегливості Асоціації міст України та спільним діям більшості українських міст і громад ці прагнення знаходять своє відображення у діях Парламенту та Уряду.

Довідка: Мета проекту ДІАЛОГ («Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні»), що втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),- прискорення процесу децентралізації в Україні. Проект має створити та розширити сприятливе середовище для проведення реформ системи місцевого самоврядування і забезпечити широку підтримку процесу децентралізації з боку публічних службовців, організацій громадянського суспільства, широкого загалу. На місцевому рівні ДІАЛОГ працює з 600 громадами-членами АМУ.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ