На Тернопільщині провели профілактично-інформаційну акцію «Відповідальність починається з мене»

На Тернопільщині провели профілактично-інформаційну акцію «Відповідальність починається з мене»

18.01.15 14:10 0 490
Профілактично-інформаційну акцію «Відповідальність починається з мене» провели на Тернопільщині. В її рамках відбулися рейди з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, тематичні флешмоби, екологічні акції.

«Так під час проведення профілактичних рейдів було виявлено 6 фактів невідповідності зовнішньої реклами до діючих норм Закону України «Про рекламу», виявлялись випадки порушень продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам віком до 18 років», - розповів заступник директора департаменту – начальник управління у справах сім'ї та молоді департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Чорний.

За його словами, у Тернополі до заходу долучились не лише державні структури, але й громадські організації, представники бізнесу та волонтери.

«В загальноосвітніх навчальних закладках відбулися освітньо–просвітницькі профілактичні заходи - тренінги, бесіди, квести, обговорення, дебати та конкурси щодо запобігання шкідливих звичок у дітей, - розповів Ігор Чорний. – Також в рамках акції у кожному районному центрі області та в місті було розміщено по одному тематичному білборду на обочинах доріг. Ми проводимо захід, щоб пропагувати здоровий спосіб життя в молодіжному середовищі та, щоб запобігти порушенням чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Довідково:

Організаторами акції «Відповідальність починається з мене» є ГО «Молодіжний рух «Відповідальність починається з мене» та Міністерство молоді та спорту України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На дорогах Вінниччини ...

КОМЕНТАРІ