В Житомирській області рятувальники розважили дітлахів та нагадали їм про зимові небезпеки

В Житомирській області рятувальники розважили дітлахів та нагадали їм про зимові небезпеки

20.01.15 18:02 0 503
Новорічні свята вже закінчилися, а переважна більшість дітей, які ще перебувають на канікулах, починають нудьгувати. Однак, усі хто випадково потрапив до ТРЦ «Глобал», слово «нудьга» як мінімум на годину точно забули. Більше того, дітвора мала змогу не тільки повеселитися, а й перевірити свої знання з безпеки життєдіяльності.

18 січня рятувальники у сімейному центрі «Острів розваг» провели для дітей ігрову шоу-програму «Зимові небезпеки». У рамках заходу співробітники ДСНС організували різноманітні конкурси та вікторини профілактичного спрямування, а також навчали підростаюче покоління правилам безпечної поведінки у зимовий період. Під час ігор та конкурсів діти мали можливість не тільки закріпити, а й на практиці продемонструвати отримані знання про правила безпеки, за що отримували солодкі подарунки.

Усі відвідувачі торгівельно-розважального центру не могли пройти повз майданчик, на якому відбувалося незвичайне дійство. Ігрова форма та невимушена атмосфера як ніколи допомагали весело провести час та отримати життєво необхідні знання.

«У період канікул дітям завжди хочеться спробувати щось нове, а інколи навіть екстремальне та небезпечне. Зима – досить підступна пора року. Вона приховує у собі небезпеку на кризі, різке пониження температури, виникнення пожеж внаслідок несправності електрообігрівачів чи печей тощо. З метою профілактики травмування та загибелі людей у зимовий період ми і проводимо подібні заходи. Як показує практика, після них у дітей значно підвищується рівень культури безпечної поведінки. Обізнані діти – нагорода для батьків та для рятувальників. Для нас особливо важливо усвідомлювати, що наша робота з підростаючим поколінням не минає дарма», - коментує начальник Управління ДСНС України у Житомирській області Ігор Нікітчук.

Безумовно, захід залишив у глядачів чимало позитивних емоцій. Вони ще довго спілкувалися з представниками героїчної професії, а керівництво сімейного центру «Острів розваг» запросили рятувальників найближчим часом повернутися.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі вихованців ...

КОМЕНТАРІ