В Івано-Франківській області майстра лісу притягують до кримінальної відповідальності за незаконну вирубку деревини

В Івано-Франківській області майстра лісу притягують до кримінальної відповідальності за незаконну вирубку деревини

20.01.15 11:09 0 418
На Прикарпатті працівники підрозділу ДСБЕЗ постійно проводять спеціальні і комплексні заходи, спрямовані на виявлення фактів самовільних вирубок, а також інших злочинів у лісовій галузі. Проведена робота виявилася ефективною, зокрема, у Рожнятівському районі міліціонери викрили майстра лісу, котрий організував самовільну рубку, а відтак перевозив не обліковану деревину.

Людина, яку держава поставила захищати лісові насадження від браконьєрів, сама взялася за сокиру. Посадовець викрав близько 20 м.куб. лісодеревини хвойної породи. Певна частина вирубаних дерев, приведених у товарний вигляд, була навантажена на причеп вантажного автомобіля, котрий прямував до місця її реалізації. Вочевидь, лісник очікував отримати немалий прибуток із краденого, а натомість притягується до кримінальної відповідальності.

Відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, триває досудове розслідування.

Варто зазначити, що цілеспрямована робота працівників Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Івано-Франківській області щодо взаємодії з фахівцями лісового господарства покликана перекрити джерела надходження на ринок і на пилорами краденого лісу, посилити відповідальність лісників за зловживання службовим становищем чи потурання так званим чорним лісорубам. Деякі свої заходи міліція наразі не афішує, проте очікує, що здійснена робота буде ефективною і результативною. Позиція правоохоронців – докласти необхідних зусиль, засобів і ресурсів, щоб максимально унеможливити розкрадання лісу.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 23 січня – презентація ...

КОМЕНТАРІ