Тернопілля: в області визначили фіналістів конкурсу «Учитель року-2015»

Тернопілля: в області визначили фіналістів конкурсу «Учитель року-2015»

20.01.15 12:21 0 564
15-16 січня 2015 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проводився фінал обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015».

Члени журі кожної номінації оцінювали індивідуальні блоги і сайти 20 педагогів, їх «домашню роботу» – самостійно підготовлений освітній проект, результати фахової контрольної роботи, моделювання уроків, співбесіди - знання, практичні уміння й навички.

За результатами обласного туру конкурсу «Учитель року - 2015» переможцями і лауреатами стали:

ПЕРЕМОЖЦІ:

У номінації «Українська мова і література»:

Флешар Олександра Богданівна

м. Тернопіль

Тернопільський НВК «Школа - ліцей №6» ім. Н.Яремчука

У номінації «Правознавство»:

Кульчицька Тетяна Володимирівна

м. Тернопіль

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов

У номінації «Хімія»:

Клапків Оксана Михайлівна

Теребовлянський

Дарахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації «Образотворче мистецтво»:

Кізілова Галина Олександрівна

м. Тернопіль

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ЛАУРЕАТИ:

У номінації «Українська мова і література»:

Демчук Наталія Миколаївна

Бережанський

Бережанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Ячменьова Олена Семенівна

Кременецький

Кременецький ліцей імені Уласа Самчука

Батіг Наталія Іллівна

Монастириський

Монастириська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гикава Любов Ярославівна

Чортківський

Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації «Правознавство»:

Семенюк Борис Данилович

Кременецький

Кременецький ліцей імені Уласа Самчука

Серафим Олексій Михайлович

Лановецький

Загірцівська ЗОШ І-ІІ ст.

Мартинюк Петро Михайлович

Підволочиський

Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Приймич Лариса Іванівна

Шумський

Шумський ліцей

У номінації «Хімія»:

Загнибіда Наталія Михайлівна

Тернопільський

Стегниківська ЗОШ І-ІІ ст.

Ревак Лілія Іванівна

Чортківський

Улашківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Садовська Тетяна Ярославівна

м. Чортків

Чортківська ЗОШ №5

Бугера Лариса Іванівна

м. Тернопіль

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім. В.Левицького

У номінації «Образотворче мистецтво»:

Хом'як Андрій Володимирович

Заліщицький

ЗОШ І-ІІ ст. с. Зелений Гай

Соколовська Людмила Сергіївна

Кременецький

Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст.

Дацко Ганна Анатоліївна

Підволочиський

Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст.

Погонець Іванна Василівна

Шумський

Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ