На дорогах Тернопільщини встановлять додаткові камери відеоспостереження

На дорогах Тернопільщини встановлять додаткові камери відеоспостереження

20.01.15 08:10 0 450
15 додаткових камер відеоспостереження планують встановити на дорогах Тернопільщини. Наразі на автошляхах краю працює 6 камер.

Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Петро Вільчинський під час засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в Тернопільській області, яке відбулося 19 січня в обласній державній адміністрації.

За словами Петра Цеславовича, вздовж 29 км автодоріг Тернопільщини, де найчастіше відбувається задування, дорожники встановили живоплоти з хмизу. Це дозволяє утримувати автомобільні дороги краю в належному стані протягом зимового періоду і не допускати задування.

«На дорогах триває ліквідація аварійної ямковості, - зазначив Петро Вільчинський. - Запущено асфальтобетонний завод, виготовлено 180 т холодного асфальтобетону і майже в 12 районах уже проведено необхідні роботи».

Проблем із очисткою доріг і їх посипкою немає, зауважив Петро Цеславович. Лише 6-7 січня, у зв'язку із сніговими заметами, на дорогах краю працювали 57 очисних одиниць і 22 піскорозкидачі.

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра наголосив, що у зимовий період дуже потрібна взаємодія всіх служб, щоб не допустити надзвичайних ситуацій на дорогах області, а також закликав представників різних спецслужб постійно інформувати про ситуацію на автошляхах краю.

Довідково: За 2014 рік на Тернопільщині відремонтовано 43 км автомобільних доріг гарячим асфальтом, 4 мости. Також вдалося ліквідувати 7 місць концентрації ДТП. Наразі на обліку – 8 місць концентрації ДТП. На дорогах загального користування Тернопільської області знизився показник аварійності на 14% у порівняні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ