Леонід Бицюра: «Нехай Йорданська вода додасть сили та енергії всім українцям у нелегкий час боротьби!»

Леонід Бицюра: «Нехай Йорданська вода додасть сили та енергії всім українцям у нелегкий час боротьби!»

20.01.15 09:23 0 513
У день Богоявлення Господнього, 19 січня, священики здійснили чин освячення води на двох водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал», які забезпечують подачу води на все місто.

« вся вода освячена Духом Святим, - наголосив в.о. адміністратора Архикатедрального Собору Непорочного зачаття Матері Божої (УГКЦ) о. Орест Павліський. - Адже у святі Богоявлення ми бачимо Пресвяту Трійцю – Отця, Сина і Духа святого, який ширяє над водами. Бог усе сотворив, щоб ми користувалися, а освячена вода показує, що все, що освячене Богом, є чистим та благословенним і дасть тільки користь. Тому нехай Йорданська вода наповнить нас силою, щоб ми могли бути чистими у наших думках, словах та вчинках».

Участь у заході взяв заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра.

«Ми маємо чудову традицію у Тернополі – освячувати воду на водопровідних насосних станціях, - зауважив Леонід Олексійович. – Завдяки цьому ті тернополяни, які з певних причин не можуть набрати свяченої води у храмах, мають змогу зробити це у своїх домівках. Ми сподіваємося, що Йорданська вода додасть енергії всім українцям, впевненості у наших силах у цей непростий час боротьби за самостійність і незалежність. Віримо, що цілюща вода очистить нашу землю від ворога!»

За словами директора КП «Тернопільводоканал» Володимира Кузьми, освячують воду на водопровідних насосних станціях підприємства уже шостий рік поспіль. Відтак, таку традицію Тернополя підтримують багато колег по всій Україні.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Волині правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ