Сергій Машковський: «В рамках мобілізації в області буде призвано не більше 2 тис. осіб»

Сергій Машковський: «В рамках мобілізації в області буде призвано не більше 2 тис. осіб»

21.01.15 18:57 0 361
Відповідаючи на запитання журналістів під час брифінгу з питань початку та проведення четвертої хвилі часткової мобілізації на Житомирщині, голова облдержадміністрації Сергій Машковський звернув увагу: «В рамках мобілізації в області буде призвано не більше 2 тис. осіб, з яких 30% - офіцери». Обласний військовий комісар Микола Залесський повідомив, що у 2014 році під мобілізацію потрапило близько 10 тис. наших земляків.

Сергій Машковський наголосив, що за офіційними даними наразі в області налічується 104 загиблих, 37 військових перебувають у полоні, а 62 – безвісти зниклі. За словами голови облдержадміністрації, обласна влада співпрацює з профільними міністерствами та відомствами, а також із волонтерами з метою визволення полонених та пошуку безвісти зниклих.

Керівник області переконаний, що перед тим як військовослужбовці, які виконували бойові завдання в зоні проведення АТО, повернуться до роботи, вони мають пройти медичну реабілітацію. Голова облдержадміністрації вважає, що бійці АТО зможуть продовжити роботу в органах внутрішніх справ Житомирщини. «Впевнений, що 80-90% наших військових потребують психологічної реабілітації. У 2014 році в області розпочала діяти програма реабілітації, якою вже скористалося близько 400 осіб. Цього року в обласному бюджеті на такі потреби передбачено близько 3 млн. грн. Якщо фахівців не вистачатиме, ми залучатимемо волонтерів-психологів», - зазначив Сергій Машковський.

Голова облдержадміністрації закликав інформувати його особисто, якщо мобілізовані військові не будуть належним чином забезпечені одягом, засобами захисту та продуктами, адже вище державне керівництво запевняє, що у 2015 році таких проблем не виникатиме.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінничині під час ...

КОМЕНТАРІ