Волинська область: тривають профілактичні рейди з попередження пожеж у житловому секторі Луцького району

Волинська область: тривають профілактичні рейди з попередження пожеж у житловому секторі Луцького району

21.01.15 09:56 0 438
З початку року на території Волинської області зареєстровано 46 пожеж, внаслідок яких загинуло 3 особи. Переважна більшість пожеж виникає у житловому секторі.

У зв’язку з цим, працівники Луцького міськрайонного відділу Управління ДСНС в області провели відпрацювання житлового сектору на території Бакіцівської сільської ради та Рокинівської селищної ради. Загалом під час відпрацювання охоплено 59 житлових будинків та проінструктовано 75 чоловік.

Інспектори ДСНС навчили соціально незахищених громадян правилам пожежної безпеки та провели їм інструктаж під розпис у спеціальному журналі. Рятувальники розповіли про перші дії на випадок пожежі, вручили листівки з правилами пожежної безпеки, а також у домоволодіннях вказали на недоліки з протипожежного захисту.

Управління ДСНС ще раз звертається до усіх мешканців Волинської області з проханням допомогти своїм рідним та близьким, по можливості перевірити справність приладів опалення та електрогосподарства, привести їх у належний протипожежний стан. Ці не складні, але вкрай необхідні заходи убезпечать і збережуть життя людей, які Вам не байдужі.

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельниччина: «Ми завжди ...
Наступна новина: На Закарпатті працівники ...

КОМЕНТАРІ