На Хмельниччині через зловживання службових осіб одного із акціонерних товариств місцевий бюджет недоотримав понад 2 мільйони гривень

На Хмельниччині через зловживання службових осіб одного із акціонерних товариств місцевий бюджет недоотримав понад 2 мільйони гривень

21.01.15 13:36 0 368
Правоохоронці встановили, що підозрювані склали та затвердили завідомо неправдивий кошторис вартості будівництва елеваторного комплексу, тим самим значно зменшивши суму своєї пайової участі.

Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС спільно з колегами із прокуратури Хмельницької області виявлено та задокументовано факт зловживання повноваженнями службовими особами одного із приватних акціонерних товариств Білогірського району.

Правоохоронці встановили, що підозрювані склали та затвердили завідомо неправдивий кошторис вартості будівництва елеваторного комплексу, значно занизивши суму. Відповідно, на підставі вказаних документів було визначено величину пайової участі товариства у розвитку інфраструктури населеного пункту в розмірі 5% від зазначеної в кошторисі вартості будівництва, тобто трохи більше 900 тисяч гривень, хоча згідно реальної вартості будівництва розмір пайової участі мав становити понад 2 мільйони гривень.

Прокуратурою Хмельницької області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1 «Зловживання повноваженнями службовими особами юридичного права з метою одержання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються штрафом від чотирьохсот до дев'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Закарпатті злодій із ...
Наступна новина: Британські медики вперше ...

КОМЕНТАРІ