Голова обласної ради Василь Хомінець звернувся до прокурора Тернопільської області

Голова обласної ради Василь Хомінець звернувся до прокурора Тернопільської області

24.01.15 08:31 0 819
Прокурору Тернопільської області

Гулкевичу Ю.Д.

Про відновлення довіри громадян до працівників

прокуратури Тернопільської області

Шановний Юрію Дмитровичу!

Головним завданням Генеральної прокуратури України є відновлення довіри громадян до органів прокуратури.

На виконання завдань, поставлених керівництвом держави та Генеральною прокуратурою України, прокуратура Тернопільської області зобов'язана вживати заходів спрямованих, насамперед, на виявлення кримінальних корупційних правопорушень з боку високопосадовців органів державної влади, місцевого самоврядування, контролюючих, правоохоронних та судових органів.

Проте, у засобах масової інформації 19 січня 2015 року опублікована стаття «Прокуратура Тернопільської області приховує злочин виявлений слідчим», яка породжує сумніви щодо законності, справедливості органу прокуратури та не сприяє відновленню довіри громадян до працівників прокуратури Тернопільської області.

Однак, з урахуванням вимог сьогодення, питання захисту конституційних засад підприємницької діяльності було одним із головних пріоритетів наглядової роботи органів прокуратури.

Прокуратурою Тернопільської області протягом 2014 року з урахуванням стану законності, злочинності та соціально-економічних проблем у Тернопільській області проведено роботу, спрямовану на посилення прокурорського нагляду з питань захисту підприємницької діяльності. Про що не скажеш із змісту викладеного у статті «Прокуратура Тернопільської області приховує злочин виявлений слідчим».

З урахуванням наведеного, Тернопільська обласна рада просить прокуратуру Тернопільської області приймати виважені рішення, які будуть на користь суспільству, державі в цілому та сприятимуть зміцненню авторитету органів прокуратури і відновленню довіри до неї.

З повагою

Голова Тернопільської обласної ради В.П. Хомінець

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ