Про діяльність ДАІ Рівненщини говорили представники громадських організацій (+фото)

Про діяльність ДАІ Рівненщини говорили представники громадських організацій (+фото)

24.01.15 08:05 0 442


21 січня о 16 години у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу», ініційованого представниками громадської організації «Автомайдан Рівне».

В роботі «круглого столу» взяли участь представники громадських організацій міста Рівне та силових відомств. Засідання проходило у форматі «запитання — відповідь».

Під час проведення заходу обговорювалися суспільно важливі питання та діяльність працівників Державтоінспекції упродовж 2014 року.

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника УДАІ УМВС України в Рівненській області підполковник міліції Петро Харчук довів до присутніх інформацію про результати проведення службового розслідування за фактом інциденту між представниками громадської організації «Автомайдан Рівне» та інспекторами ДПС ДАІ. Одночасно Петро Федорович повідомив присутнім про кількість складених протоколів упродовж минулого року на посадових осіб дорожньо-комунальних організацій, що безпосередньо відповідають за стан доріг та вулиць.— Упродовж 2014 року працівниками ДАІ було складено 132 адміністративних протоколів на посадових осіб дорожніх організацій та 108 – комунальних – повідомив т.в.о. начальника УДАІ УМВС Петро Харчук.

На завершення зустрічі координатор «круглого столу» Юрій Мордвинник запропонував присутнім такі зустрічі проводити щомісячно.

Про це повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Буковині зменшилась ...

КОМЕНТАРІ