Учасники заходу оглянули представлену в холі експозицію з історії українського державотворення, підготовлену Чернігівським обласним історичним музеєм ім. В.В. Тарновського та обласним архівом.
Із нагоди свята від імені учасників зібрання було покладено квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку на Валу та до пам'ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України». Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя за територіальну цілісність та незалежність України.
Керівники області привітали жителів Чернігівщини з Днем Соборності України та вручили відзнаки кращим представникам краю.
На завершення тематичного вечора відбувся святковий концерт за участю академічного камерного хору ім. Дмитра Бортнянського та академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди».
*Фото з офіційних сайтів обласної ради та обласної державної адміністрації.
Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Надаємо ...
Наступна новина: В Житомирській області ...
Професійне вивезення старих меблів
10 типових помилок у ремонті ванної: гідроізоляція, вентиляція, укладка плитки
Як правильно планувати відпустку?
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе