Правоохоронці викрили факт неправомірної розтрати бюджетних коштів,виділених на встановлення та заміну дорожніх знаків у Тернополі

Правоохоронці викрили факт неправомірної розтрати бюджетних коштів,виділених на встановлення та заміну дорожніх знаків у Тернополі

24.01.15 08:05 0 341
Кримінальне провадження за фактом розтрати коштів місцевого бюджету проти посадових осіб управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради, відділу технічного нагляду та однієї з підрядних організацій відкрив слідчий відділ міської міліції за матеріалами, наданими працівниками УДСБЕЗ в Тернопільській області.

В березні 2014 року в обласному центрі був оголошений тендер по заміні та встановленню нових дорожніх знаків на вулицях Тернополя.

Торги на суму понад один мільйон двісті тисяч гривень виграло одне з Кременецьких будівельних товариств.

В період з 7 квітня по 1 листопада минулого року товариство-підрядник отримало більш як сто тисяч гривень на встановлення дорожніх знаків. Проте жодних робіт виконано не було.

З метою встановлення остаточної суми збитків, завданих Тернопільському міському бюджету, фахівці обласної фінансової інспекції проводять перевірки. Подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Буковині зменшилась ...

КОМЕНТАРІ