За кермом автівки «BMW» була 22-річна мешканка Городоцького району. За попередніми даними, жінка повертала ліворуч на перехресті нерівнозначних доріг та вчинила зіткнення з автомобілем «Volkswagen Transporter», що наближався праворуч. Керував бусом 37-річний житель Городка.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди постраждали жінка-водій автомобіля «BMW» та 50-річний пасажир цього авто.
Про це повідомили у прес-службі управління ДАІ у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Держохоронці затримали ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим