Виявивши пропажу коштовності, 18-річна тернополянка звернулася за допомогою до міліції. Дівчина розповіла, що з її квартири зник золотий ланцюжок. Опитавши потерпілу, правоохоронці з'ясували, хто бував у неї вдома.
У протиправному міліціонери запідозрили подругу заявниці – 19-річну тернополянку, яка напередодні гостювала у потерпілої. Зловмисниця зізналася у вчиненні крадіжки. З її слів, чужий ланцюжок вона здала у ломбард.
Міліціонери вживають заходів, аби повернути потерпілій майно. А щодо підозрюваної відкрито кримінальне провадження за статтею 185 ККУ (крадіжка).
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Луцьку читатимуть твори ...
Наступна новина: На Львівщині внаслідок ДТП ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим