Будівництво обласної бібліотеки, що на площі Героїв Євромайдану, розпочали ще у 1986 році. Площа забудови складає 1823 кв. м, загальна площа приміщення майже 10 тис. кв. м. П'ятиповерхова будівля розрахована для зберігання документів у кількості 950 тис одиниць. Як зазначив Іван Крисак, призначення частини даного об'єкту потрібно змінювати.
«Я пропоную частину приміщень використати для бібліотеки. Призначення іншої частини варто змінити, адже площа будівлі - масштабна, - зазначив Іван Крисак. – Потрібно подумати над актуальністю її використання. Усвідомлюємо, що частину коштів доведеться шукати самостійно. Тож будемо підключати інвесторів для проведення відповідних робіт».
Приміщення архіву, що на вулиці Карпенка, має на даний час значну будівельну готовність. Тому його завершення планують найближчим часом.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Від Вінниччини на потреби ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей