У Чернігівській міській раді стажуватимуться студенти

У Чернігівській міській раді стажуватимуться студенти

03.02.15 12:24 0 307
Переможці цьогорічного конкурсу, який проводиться в Чернігові у рамках проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування», протягом лютого-березня проходитимуть стажування в структурних підрозділах міської ради. Про це повідомив під час зустрічі стажерів із керівниками відділів та управлінь секретар міської ради Владислав Кухар.

Він привітав студентів із перемогою в конкурсі та поінформував їх про затверджену програму проходження практики. Зокрема, стажери матимуть змогу бути присутніми на засіданнях постійних комісій та сесії міської ради.

Керівники структурних підрозділів детально розповіли студентам про структуру виконавчих органів ради, про склад і повноваження депутатського корпусу, про формування і склад виконавчого комітету, про наповнення офіційного Веб-порталу міської ради.

За бажанням кожен стажер може ознайомитися з роботою не лише того структурного підрозділу, за яким він закріплений, а й отримати більш розширену інформацію про діяльність міської ради і виконавчого комітету в цілому.

Проект «Студенти для органів місцевого самоврядування» реалізує Чернігівська міська молодіжна громадська організація «Молодіжний інформаційний центр».

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Буковині міліціонери ...
Наступна новина: На Вінничині 2 лютого – ...

КОМЕНТАРІ