загрузка...
 На Тернопіллі в ОДА працюватимуть над обласною антикорупційною програмою на 2015 рік

На Тернопіллі в ОДА працюватимуть над обласною антикорупційною програмою на 2015 рік

03.02.15 10:50 0 409
В ОДА створили робочу групу, яка працюватиме над обласною антикорупційною програмою на 2015 рік. Відповідне розпорядження підписав виконувач обов'язків голови облдержадміністрації Іван Крисак. Він також провів перше засідання робочої групи 2 лютого.

«Ви розпочинаєте свою роботу над програмою протидії корупції, сформуйте її таким чином, щоб вона працювала на випередження корупційних схем, - зазначив Іван Крисак. - До реалізації державної антикорупційної політики ми активно залучаємо представників громадськості. З свого боку будемо усіма способами протидіяти корупційним проявам та забезпечувати максимальну прозорість в роботі органів місцевого самоврядування».

Очолить робочу групу заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра. За його словами, щоб подолати корупцію, варто налагодити ефективний діалог з громадськими та релігійними організаціями.

«Я сподіваюся, що ми відпрацюємо проект нової програми якомога краще, щоб вона дала реальний ефект, - наголосив Леонід Бицюра. – Одним із кроків для подолання корупції може бути публічне звітування головних розпорядників коштів у Тернопільській області. Такі ж звіти, на мою думку, потрібно започаткувати на рівні районів, міст та сіл області».

Іван Крисак доручив робочій групі розробити проект обласної антикорупційної програми на 2015 до 1 березня, потім упродовж місяця провести громадське обговорення проекту та оприлюднити його на сайті Тернопільської облдержадміністрації. Схвалення проекту обласної антикорупційної програми відбудеться орієнтовно у квітні 2015 року.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Прокуратурою Рівненської ...

КОМЕНТАРІ