У ПриватБанку зросла процентна ставка при відкритті валютного депозиту

У ПриватБанку зросла процентна ставка при відкритті валютного депозиту

03.02.15 11:14 0 321
Гарна новина для бажаючих розмістити свої заощадження на депозит. У ПриватБанку зросла процентна ставка при відкритті валютного депозиту з 11,5% річних до 13% річних у доларах і євро.

В умовах шаленої інфляції зберігати заощадження вдома - це прямий шлях до обезцінювання грошей. Для того, щоб фінанси не були “пасивами”, їх потрібно вкладати на банківські депозити під хороші процентні ставки.

Головним фактором при виборі банку для розміщення депозиту є його надійність і стресостійкість в умовах тимчасової нестабільності. При виборі банку для розміщення депозиту необхідно вивчити фінансово-економічні показники поточної діяльності банку, його позиції згідно з авторитетними дослідженнями, динаміку розвитку та новації.

“Рівняни довіряють ПриватБанку та долучаються до числених депозитних програм ПриватБанку, - розповідає Ольга Ленартович, керівник напрямку Заощаджень Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку. - Лише цього року нові вкладники розмістили на депозитах більше 180 млн. грн. Популярність наших депозитних програм покликана їхньою зручність для кожного клієнта. У банку можна відкрити депозит на різні строки з процентними ставками – 23% річних у гривнях і відтепер 13% річних у доларах і євро. Важливо, що вкладники отримують відсотки за депозитами у валюті депозиту”.

У кінці 2014 року найавторитетніший у світі фінансовий журнал The Banker визнав ПриватБанк “Банком року – 2014” в Україні як банк, що, приклавши значних зусиль, найкраще адаптувався до умов політичної нестабільності в країні та військових дій на Сході України.

Протягом 2014 року ПриватБанк перерахував у Фонд гарантування вкладів фізичних осіб понад 640,5 млн грн, ставши найбільшим донором Фонду за всю історію його існування. Розмір внеску кожного банку визначається обсягом вкладів населення, а цього року ПриватБанк залишається лідером довіри вкладників. З моменту заснування Фонду гарантування вкладів банк перераховує в нього найбільші внески, фактично виступаючи гарантом надійності заощаджень для клієнтів усіх українських банків.

На сьогоднішній день у Рівненській області вже оформлено майже 24 тис. вкладів із загальним депозитним портфелем у розмірі 1,35 млрд грн.

ПриватБанк завершив 2014 рік із чистим прибутком у розмірі 749 млн грн, причому робота банку була прибутковою протягом усіх 4 кварталів минулого року. Активи ПриватБанку за результатами 2014 року становили 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік зріс на 13,2% – до 161,3 млрд грн. Обсяг розміщених на рахунках в банку коштів клієнтів із початку 2014 року збільшився на 6% – до 141,3 млрд грн.

Сьогодні банк обслуговує 14,6 млн індивідуальних клієнтів і 334 тис. корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працюють 2 434 відділення, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування.
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 18)
Наступна новина: Розпочалась друга фаза ...

КОМЕНТАРІ