У Держкомтелерадіо визначено кандидата на посаду генерального директора Хмельницької ОДТРК

У Держкомтелерадіо визначено кандидата на посаду генерального директора Хмельницької ОДТРК

04.02.15 14:05 0 276
У Державному комітету телебачення і радіомовлення України визначено переможця конкурсу на посаду генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». Із чотирьох претендентів конкурсна комісії обрала головного редактора медіа-корпорації «Є» (м. Хмельницький) Тетяну Сергіївну Колісніченко.

Переможниця конкурсу має чималий досвід роботи у ЗМІ. Іі журналістська кар'єра розпочалася 1988 року з полонської районної газети «Новий шлях». Після закінчення у 1995 році Львівського державного університету Тетяна Колісніченко працювала кореспондентом, завідуючою відділом у міській комунальній газеті «Проскурів» (м. Хмельницький), потім – кореспондентом, заступником редактора обласної газети «Подільський кур'єр».

З 2000 року і понині – на керівних посадах медіа-корпорації «Є», до складу якої входять кілька друкованих ЗМІ та інтернет-порталів Хмельниччини. У 2005 році Тетяні Колісніченко присвоєно звання заслуженого журналіста України. Вона обрана депутатом Хмельницької обласної ради (позапартійна).

Призначення на посаду Т.С. Колісніченко та укладання з нею контракту відбудеться після погодження її кандидатури в Хмельницькій ОДА.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Вінничині дворічний ...

КОМЕНТАРІ