У Рівненській області рятувальники навчають дітей правилам поводження з підозрілими предметами,що можуть містити вибухівку

У Рівненській області рятувальники навчають дітей правилам поводження з підозрілими предметами,що можуть містити вибухівку

04.02.15 14:26 0 308
03 лютого на екскурсію до 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне завітали учні 3-х та 4-х класів загальноосвітньої школи №27. На початку зустрічі співробітники Держслужби з НС розповіли школярам про пожежі та надзвичайні ситуації на території міста, а також випадки травмування дітей внаслідок цих подій. Особлива увага малюків була зосереджена на дотриманні заходів безпеки при виявленні незнайомих підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку. Для кращого закріплення даних навичок рятувальники продемонстрували школярам фотознімки замаскованих під іграшки, солодощі чи побутові речі бомб, які вдалося співробітникам Держслужби з НС вчасно виявити і знешкодити. Після цього рятувальники наочно продемонстрували присутнім як слід поводитися при виникненні в квартирі пожежі, та як діяти, щоб врятувати своє життя й допомогти близьким.

Далі малеча отримала змогу ознайомитися з пожежно-рятувальною технікою. Хлопчики та дівчата з великою зацікавленістю розглядали пожежні автоцистерни та автодрабину, за допомогою яких щоденно здійснюється гасіння пожеж та порятунок людей в обласному центрі. З вуст дітей лунало багато питань з приводу застосування різноманітних технічних засобів та роботи рятувальників.

На згадку про візит до пожежної частини кожному школяру було вручено яскраві листівки з основних тем безпечної життєдіяльності.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ