До чергової частини іваничівського районного відділу міліції із заявою про крадіжку звернувся 36-річний мешканець району.
Невідомі обікрали у заявника гараж. Зловмисники викрали з приміщення каністру з бензином, набір ключів, два колеса до автомобіля, електрозварювальний апарат тощо. Загалом злодюги винесли добра на 10 тисяч гривень.
Оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїли жителі Іваничівського району – 1989 та 1996 р.н.
Відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести. Триває досудове слідство.
СЗГ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Ужгороді міліціонери ...
Наступна новина: На Тернопіллі рятувальники ...
Добавки до бетону: як покращити міцність і ...
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?