Повідомлення дирекції про злочин надійшло наприкінці січня. За інформацією заявників, крадіжка могла статись у період з середини грудня 2014 до січня 2015. Оскільки територія майданчика в одному з сіл району, де знаходилась техніка, фактично, не охороняється, точніших відомостей про подію не було.
Відтак з'ясовувати усі обставини взялися оперативники карного розшуку та інспектори ДАІ Бердичівського МВ.
Минулої доби за підозрою у причетності до крадіжки вони затримали 32-річного жителя райцентру. Викрадена техніка була вилучена. Сам чоловік свою вину не заперечував, а повідомив лише, що «треба був йому каток».
Нині за вказаним фактом триває досудове розслідування за ч.1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловікові може загрожувати до 3 років позбавлення волі.
СЗГ УМВС України
в Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Рівненщині керівника ...
Наступна новина: Львівським рятувальникам ...
Ремонт квартиры под ключ
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання
Joseph Joseph: дизайн, який спрощує щоденну кухню